У мережі обурилися дитячим шоу від "Нічних вовків" в Севастополі, що шокувало дорослих (ВІДЕО)

"Парадом казкової техніки" для дітей в окупованому Криму Залдостанов перелякав не тільки дітей, а й дорослих. У мережі назвали шоу "осіннім загостренням"

  • Крим
  • 5 листопада 2018 17:25

"Дитяче шоу від Нічних вовків в Севастополі - пекло палить осторонь", - зазначили Sevastopol Life в дописі до відео, оприлюдненом в мережі YouTube, передає Depo.Крим.

Причеплені до КамАЗу вози возять голови сталевих, вивергаючих вогонь, моторошно гарчащих чудовиськ - мотоклуб "Нічні вовки" провів для дітей біля гори Гасфорт під Севастополем парад "казкової" техніки. Шоу викликало негативні враження у глядачів. Інтернет рясніє критичними коментарями щодо дійства та лідера "Нічних вовків" Залдостанова на прізвисько "Хірург".

"Нічні вовки провели для дітей у гори Гасфорта так званий парад казкової техніки. На думку байкерів подібний захід покликаний служити патріотичному вихованню та прищепити любов до батьківщини у молодого покоління", - іронічно зазначили в дописі до відео.

"Це що за кіч? У когось осіннє загострення?", "Матінко рідна!", "Ну все зрозуміло, з дітей ідіотів роблять батьки. ДЕбільний хЕрурх", - коментують відео користувачі YouTube.

Нагадаємо, що

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим