ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дитсадки окупованого Севастополя залишили без медсестер

З штатного розкладу севастопольських дитячих садків виключили посади медичних працівників

Depo.
29 січня 2019 18:59
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на телеканал "НТС".

Директор так званого департаменту освіти "уряду" міста Ігор Бєлозьоров у відповідь на інформаційний запит зазначає: ставки медсестер тепер знаходяться в штаті медичних організацій, підвідомчих "Департаменту" охорони здоров'я.

Тепер для вирішення питань забезпечення дитячих садків медичними кадрами, організації лікувального або профілактичного харчування доводиться періодично проводити міжвідомчі наради.

При цьому завідувачі дитсадків систематично надсилають листи на адресу "Департаменту" охорони здоров'я про необхідність виділення постійного медпрацівника.

Таке рішення викликає вкрай негативну реакцію і батьків дошкільнят, і Департаменту освіти, і медпрацівників.

Батьки впевнені, що медсестра без постійного працевлаштування не може належним чином контролювати здоров'я дітей. Адже деякі малюки відвідують спеціалізовані дитячі садки.

Там діти повинні отримувати певний підхід і процедури, що, згідно з правилами, потрібно робити тільки під контролем медика. Крім того, в обов'язки медпрацівника входило щоденне формування меню, контроль за харчоблоком, огляди дітей і багато іншого.

Як дошкільні освітні установи Севастополя обходяться без медиків - питання складне, але ясно одне: навіть у разі травми, дитині не буде кому своєчасно надати першу медичну допомогу.

Більше кримських новин читайте на Depo.Крим