Частину окупованої Феодосії перевели на резервні джерела електроживлення

Частину споживачів Феодосії сьогодні вранці, 26 лютого, перевели на резервні джерела живлення в зв'язку з морозами і збільшенням споживання електроенергії

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Крим.Реалії".

"Ліміту як такого немає, але всі регламентні генератори, які у нас є на території Феодосії, повинні бути запущені. Зараз споживаємо близько 40 мВт - це навантаження на 07:00. Прогнозується підвищення навантаження до 50 мВт", - повідомив начальник феодосійського відділення "Крименерго" Володимир Попенков.

На сайті "Крименерго" немає інформації про запуск резервних джерел електроенергії.

Самопроголошений "глава" Криму Сергій Аксьонов стверджував, що дефіцит електроенергії на півострові в осінньо-зимовий період покриють за рахунок промислових підприємств або комерційних об'єктів.

В окупованому Криму, незважаючи на заяву про запуск третьої нитки російського енергомоста навесні 2016 року, тривають відключення світла.

З грудня 2015 року в Крим перестала надходити електроенергія з материкової України через пошкодження електроопори в Херсонській області. Зараз Крим забезпечується за рахунок власної генерації, генераторних установок, привезених з Росії, і через енергоміст з Кубані.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим