Будинок, який придбала росіянка два роки тому в окупованому Севастополі, звалився в море (ВІДЕО)

Куплений мешканкою Москви у 2016 році будинок звалився у море: науковці повідомляли про зсув ґрунту, але чиновники проігнорували інформацію

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "НТС".

Будинок над морем між пляжами "Товстун" і "Учкуєвка" в окупованому Севастополі колишні господарі продали росіянам в 2016 році, напевно знаючи про зсув. Таких будинків тут, в садовому товаристві "Парус", ще кілька - вони буквально висять над глиняним обривом, відступаючим зі швидкістю до 5 метрів в рік.

Але бажаючі придбати близькість до пляжів все одно знаходяться.

Обвалення сталося у понеділок, 30 липня, близько третьої години дня. За інформацією співробітників МНС, ніхто не постраждав, під час обвалу будинку господарі знаходилися у дворі: "з'їхало вниз пару будівель і живність". За інформацією мешканців прилеглих будинків, постраждалою виявилася мешканка Москви, яка придбала будинок в 2016 році.

За інформацією співробітників МНС, які працюють на місці події, перебувати в будинках, розташованих в місці обвалення небезпечно.

Про можливе обвалення ґрунту в районі пляжу "Учкуївка" рік тому попереджали вчені Севастопольської філії МДУ. Вони повідомляли так званому уряду Севастополя про загрозу зсуву, який підбирався до будинків, розташованим в небезпечній близькості від обриву.

Нагадаємо, що російська патріотка розповіла про відпочинок в окупованому Криму: відпустка зіпсована, на пляжі кажуть "Слава Україні!".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим