Під Сімферополем варвари викидають останки жертв нацизму з могил, а поліція цього не помічає

На десятому кілометрі траси Сімферополь-Феодосія, на місці масових розстрілів кримчаків та євреїв, продовжують порпатися "чорні археологи"

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на 3652.ru.

Варвари розривають братську могилу заради наживи, а останки жертв нацизму просто викидають поруч, сказав голова ГО "Регіональна національно-культурна автономія євреїв Республіки Крим" Анатолій Гендін.

За словами голови організації євреїв, помітивши руйнівників могил, він неодноразово звертався в поліцію, проте ні в МВС, ні до дільничного майора міліції не додзвонитися.

"А на наші листи дуже відповідальні працівники з поліції повідомляють, що в нічний час по трасі курсує автоекіпаж. Але є відповіді, що даний об'єкт не входить в рознарядку для патрулювання. Інші відповідальні працівники з держслужби інформують, що поліція забезпечує охорону правопорядку на цьому місці ", - розповів Гендін.

Черговий факт вандалізму був зафіксований у неділю, 18 червня. На невеликій території члени громадської організації нарахували більше десяти погано замаскованих схронів і всюди були розкидані останки розстріляних євреїв, кримчаків, циган та військових моряків. А ось поліція нічого не побачила.

"Поліція не знайшла слідів розкопок, розриттів та наруги на братською могилою, зате знайшла "свідка", який в цьому місці вигулює собаку і нічого не бачив, тому в порушенні кримінальної справи відмовлено. І ще була висловлена ​​претензія, що заявник не надав документів по розриттям могил ", - зазначає керівник організації.

Відзначимо, що на місці масових розстрілів кримчаків і євреїв під Сімферополем зараз встановлено пам'ятний знак. Сама братська могила стоїть на обліку в Міністерстві оборони РФ як військове поховання з відповідною карткою обліку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим