Бранець Кремля Емір-Усеїн Куку голодуватиме до звільнення політичних заручників Москви

З відповідною заяваю Куку звернувся до Путіна

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Фейсбук" правозахисної організації "Кримська солідарність".

Активісти повідомили, що вчора, 11 липня, на судовому засіданні у Військовому гарнізонному суді м. Ростов-на-Дону Емір-Усеїн Куку передав свою письмову заяву про голодування. В листі він виклав свої вимоги. Адресатом заяви є президент Росії Володимир Путін, генеральний прокурор Юрій Чайка, генеральний консул України в Ростові-на-Дону Віталій Москаленко.

"Я, Куку Емір-Усеїн Кемаловіч, 26.06.1976 року народження, громадянин України, кримський татарин, мусульманин, оголошую голодування (відмова від прийому їжі) з 06:00 26.06.2018 року до тих пір, поки не вирішиться питання зі звільненням політв'язнів у російських в'язницях, виправних колоніях в кількості 70 осіб (повний список вказано в Резолюції Європарламенту від 14.06.2018 року, а також представлений Уповноваженою з прав людини Верховної Ради України Денісової Л.Л., правозахисною організацією Amnesty International Ukraine)", – йдеться у заяві.

Також він вимагає припинити репресії проти кримських татар та інших віруючих в Криму.

"Цим голодуванням я висловлюю солідарність з тими, хто раніше оголосив голодування Олегом Сенцовим, Володимиром Балухом, Олександром Шумковим, Олександром Кольченко, Станіславом Клихом. 26.06.2018 р.", – заявив Куку.

Емір-Усеїн Куку голодує вже 17 днів.

Нагадаємо, що за час голодування політв'язень Емір-Усеїн Куку схуд на 9 кг.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Мітки: #Путін