Біля Керчі на судні голодують моряки: Власник "кинув" екіпаж на гроші

У Керченській протоці в тяжкому становищі опинився екіпаж судна Moryak (прапор Палау) з україцями на борту - їх "кинув" судновласник

  • Крим
  • 15 листопада 2017 13:13

Прo це пoвідoмляє Depo.Крим з пoсиланням на сайт Російського союзу моряків.

Судно вийшло 18 вересня з Севастополя в напрямку турецького порту Бандирма з вантажем льону вагою 1400 тонн. Серед членів екіпажу - сирієць, двоє українців, решта - росіяни. Коли "Moryak" дійшов до Босфору, від судновласника надійшло розпорядження слідувати в Керченську протоку, де теплохід знаходиться до цих пір.

Повідомляється, що власник судна покинув екіпаж напризволяще під Керчю і заборгував морякам понад $88 тисяч за вісім місяців. Члени екіпажу судна звернулися до інспектора ITF (Міжнародна федерація транспортників) в Новоросійську з проханням про допомогу.

"За час нашої стоянки в протоці в 12 милях від берега вода доставлялася нерегулярно. Засоби гігієни закінчилися, немає робочого одягу, технічного постачання, але найголовніше, продукти повністю закінчилися ще 5 листопада. Екіпаж голодує ... Можливості зійти на берег немає, стоїмо з закритим кордоном", - йдеться в заяві екіпажу судна.

Справжнього власника судна знайти поки не вдалося. В ITF встановили лише, що контракти моряків підписані з міфічної компанією Bexley Group, менеджер - українська компанія "Посейдон", колективного договору на судні немає.

Нагадаємо, пірати відпустили викрадених з німецького судна моряків, включаючи українця.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим