UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Біля берегів Криму виявили унікального дельфіна-мутанта

В окупованому Криму співробітниками центру "Безтурботне Море" був вперше помічений унікальний дельфін з мутацією хвостового плавника

Біля берегів Криму виявили унікального д…

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на сторінку організації у "Фейсбуці".

Біологи зазначають, що під час виїздів по вивченню морських ссавців вони продовжують спостерігати незвичайні (в цьому випадку - безпрецедентні) явища.

В акваторії Нового Світу була зафіксована особина афаліни, що має одну зайву "лопать" хвоста. Те, що ця особливість є саме пороком розвитку, а не наслідком механічного пошкодження, - найбільш імовірно, оскільки на хвості немає ніяких ознак травми, слідів рубцевої тканини або сторонніх предметів, він абсолютно "чистий".

Існує невеликий обсяг даних щодо зафіксованих мутацій серед китоподібних, проте саме така особливість ще не фіксувалася ніде в світі.

Зустрічалися аномалії в розвитку хребта (вроджений сколіоз) і кісток черепа, аненцефалія і гідроцефалія, наявність "зайвої" пари плавників в хвостовій частині тіла або "зайвих" хрящових міжпальцевих елементів в скелеті передньої кінцівки, поліфалангія і полідактилія, "сіамські близнюки" (фіксувалося у сейвал, малого полосатика, сірого кита, смугастого дельфіна, морської свині і афаліни, всього відомо не більше 11 таких повідомлень), зміни пігментації шкіри, однак "хвіст сирени", зареєстрований співробітниками цього центру - ще не зустрічався.

Виходячи з вікової категорії (тварина в самому розквіті сил) і його активного плавання, він анітрохи не поступається за швидкістю іншим членам групи, ця особливість, можливо, не завдає дельфіну великих незручностей.

Нагадаємо, що Український науковий центр екології моря почав підрахунок дельфінів, що мешкають у Чорному морі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook