Батьки травмованих в Керчі продовжують скаржитись на "гоблінців" за невиплату компенсацій (ВІДЕО)

У Керчі батьки дітей, які постраждали в результаті вибуху і стрілянини в політехнічному коледжі, стверджують, що не можуть отримати компенсації

  • Крим
  • 5 листопада 2018 14:00

Сайт "Керч ФМ" цитує місцеву жительку Світлану, яка розповіла, що її дочка Анастасія отримала осколкові рани від вибуху, повідомляє Depo.Крим.

"У момент самого вибуху вона заходила в їдальню разом зі своєю подругою, від потужної хвилі Анастасію відкинуло. Виплати сім'ї не нарахували та не виплатили, мабуть теж подумали, що якщо не лежала в лікарні в стаціонарі, а звернулися за медичною допомогою амбулаторно, то постраждалої не вважається", - йдеться в повідомленні.

За словами матері студентки, Анастасія подзвонила додому відразу після вибуху, батько дівчинки забрав її на машині і відвіз в міську лікарню.

"Дитині зробили рентген, перев'язали рану і відправили додому. На наступний день ближче до 20:00 до нас прийшли з посвідченням і сказали, що нам потрібно виїхати на допит. До 24:00 години нас там протримали. Рани ще кровили і їй було погано. Ну у них теж наказ, ми їх розуміємо прекрасно. На наступний день сказали йти на судмедекспертизу. Це був день похорону. Ми поїхали на судмедекспертизу, все лінієчкою поміряли, записали і сказали, що потрібно йти до ЛОРа і хірурга. Я кажу, ви розумієте, в такому стані ми нікуди не підемо, їй важко", - розповіла Світлана.

За її словами, на зустрічі з батьками постраждалих дітей в будівлі міської адміністрації жінці повідомили, що в списках тих, кому призначена компенсація, її прізвища немає.

Мати студентки повідомила, що писала російському "голові" Криму Сергію Аксьонову в "Фейсбуці", в російський МОЗ, голові російського уряду Дмитра Медведєва і на сайт уряду Росії, проте до цих пір не отримала відповідей. Це не перший випадок, про який пишуть керченські ЗМІ.

Напередодні повідомлялося про керчанку Оксану, маму постраждалого студента коледжу Сергія, якій, за її словами, відмовили у виплаті компенсації. За її словами, після вибуху хлопчика відвезли в лікарню, там йому "обробили рани і перев'язали ноги бинтами", після чого сім'я забрала хлопчика додому.

"У момент вибуху на відео навіть видно, опублікованому, мого сина на 3:11 хвилині. Він проходить під вікнами, відбувається вибух, його забирає і накриває цими стеклами і всі ці скла у нього в ногах", - розповіла Оксана.

Мати Сергія повідомила журналістам, що її дитину визнали потерпілим, але компенсацію сім'я не отримала, незважаючи на заяву кримської влади про те, що всі належні виплати постраждалим перерахували.

За словами жінки, на зборах батьки інших постраждалих дітей теж скаржилися на відсутність виплат. Через кілька днів після публікації в ЗМІ Оксана повідомила журналістам, що їй пообіцяли виплатити компенсацію. Влада Керчі заяви батьків постраждалих в політехнічному коледжі дітей на даний момент не коментують.

Нагадаємо, що кримський "Гоблін" заборонив видати компенсацію пораненій у Керчі дівчині.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим