Арештованого кримськотатарського активіста перевели у спецблок СІЗО

Кримськотатарського блогера Нарімана Мемедемінова перевели із загальної камери СІЗО-1 Ростова-на-Дону в спецблок

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Укрінформ".

"Журналіста Нарімана Мемедемінова (обвинуваченого в публічних закликах до терористичної діяльності) вчора 28 червня перевели із загальної камери СІЗО-1 Ростова-на-Дону в спецблок," - повідомив журналіст Тарас Ібрагімов.

Журналіст також зазначив, що під час етапу з окупованого Сімферополя в Ростов він провів десять днів у спецблоці краснодарського СІЗО. До цього, на початку року - більше місяця в спецблоці СІЗО Сімферополя.

11 червня російський суд відклав перше засідання по суті у справі кримськотатарського блогера Мемедемінова у зв'язку з тим, що його не доставили з СІЗО Сімферополя в Ростов-на-Дону.

Громадянський журналіст, активіст громадського об'єднання "Кримська Солідарність" Наріман Мемедемінов був затриманий 22 березня 2018 року в Бахчисарайському районі після обшуку російських силовиків в його будинку.

Блогера повезли на допит в так зване управління ФСБ в Сімферополі, а 23 березня "суд" його заарештував. Затриманому висунули обвинувачення за ч.2 ст. 205 Кримінального кодексу Росії (Публічні заклики до здійснення терористичної діяльності, вчинені з використанням мережі інтернет).

Національна спілка журналістів України назвала арешт Мемедемінова "порушенням прав на свободу думки, вільне отримання і поширення інформації".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим